Vital C Set.

Vital C Set

PROFESYONEL KULLANIM İÇİNDİR.

Vital C Set İçerik:
  • Vital C Exfoliator
  • Vital C Powder
  • Vital C Activator
  • Active C Silky Serum
  • Soothing Repair Mask

Vital C Exfoliator

Cilt tonunu eşitler. Cilt yüzeyinin geçirgenliğini artırmak ve eşitlemek için kullanılır. Cildin pH’sını düzenlenmesine yardımcı olarak, sonraki aşamalarda kullanılan ürünlerin homojen bir şekilde ciltten emilmesinin kolaylaştırılmasına yardımcı olur.

Vital C Powder

Saf C vitamini içeren pudra. Vital C Powder, Vitamin C’nin UV ışınları ve oksijene karşı bozulmadan kalabilmesini sağlayan enzim pudra ile kombine edilmiştir. Cildi beslemek, aydınlatmak ve canlandırmak için kullanılır. Vitamin C cildin aydınlatılması, beslenmesi ve canlandırılmasında kullanılır.

Vital C Activator

C vitaminini aktifleştirerek cilt tonunun eşitlenmesine yardımcı olur. İçeriğindeki iyonize Vitamin C, AHA'lar ve diğer minareller gibi içeriklerle cildi güçlendirmeye yardımcı olur.

Active C Silky Serum

Cildi beslemek, aydınlatmak ve canlandırmak için kullanılır. İyonize vitamin C ve kolajen içerir. Cildin koruyucu mekanizmasında görev alır. Aydınlatır ve besler.

Soothing Repair Mask

Cilt tonunun dengelenmesini sağlarken cilt için nemlendirici, besleyici ve yenilenmiş cilt tabakalarını koruyucu etkiler gösterir. Minerallerle güçlendirilmiş bitkisel yağlar, bal özütü ve zenginleştirilmiş besleyici ve aydınlatıcı maskedir.

Ürün Çeşitliliği
Tanıtım ve Satış Noktaları
İletişim Hattı
Canlı Destek