Sunsational 50 SPF Güneş Koruyucu 200ml.

Sunsational 50 SPF Güneş Koruyucu 200ml

Güneşten gelen UV ışınlarının olumsuz etkileri vücutta serbest radikallerin oluşumuna neden olur. Güneşin sık görülen zararlı etkileri arasında fotoyaşlanma, güneş yanıkları ve cilt kanseri yer almaktadır. Avustralya’da cilt kanserleri insidansı oldukça yüksektir bu sebeple cilt kanserini önlemek için güneş koruyucular üzerinde önemli çalışmalar yapılmaktadır.

Sunsational geniş spektrumlu güneş koruyucu, güneşe hassas olan ciltlerde cildi nemlendirmeye katkı sağlarken güneşin zararlı ışınlarına karşı cildi korumaya yardımcı olur. Avustralya’da üretilen bu ürün kolayca uygulanan yüksek koruma ile cildi güneş yanığından korumaya yardımcıdır. Güneş etkisi ile ortaya çıkan ince çizgi ve kırışıklıkların görünümünün oluşumunu engellemeye ve fotoyaşlanmayı durdurmaya yardımcı olur. PABA ve nanopartikül içermez.

  • Çocuk ve yetişkinlerde kullanılabilir.
  • Yüz ve vücutta kullanılabilir.
  • Makyaj öncesinde kullanıma uygundur.
  • 4 saat boyunca suya dayanıklıdır ve ciltte kalıntı bırakmaz.
  • Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

Sunsational SPF 50+ Güneş Koruyucu Kullanımı

Kullanmadan önce iyice çalkalayın ve güneşe çıkmadan 20 dakika önce uygulayın. Maksimum koruma için 2 saatte bir, yüzdükten ve kurulandıktan sonra yenileyin.

Uzun süre güneş ışınlarına maruz kalmayın, şapka ve güneş gözlüğü kullanın. Gözle temasından kaçının. Tahriş olmuş ve açık yaralı cilde uygulamayın. İrritasyon durumunda kullanmaya devam etmeyin. 300C den düşük sıcaklıkta muhafaza edin.

Tüm cilt tiplerine uygundur.

Ürün Çeşitliliği
Tanıtım ve Satış Noktaları
İletişim Hattı
Canlı Destek