75.15 Yüz Serisi

75 .15 YENİLEYİCİ, SIKILAŞTIRICI

Yaşlanma ile ilgili teoriler 2 gruba ayrılabilir: programlı ve hata teorileri. Birincisi, yaşlanmanın biyolojik bir zaman çizelgesine göre olduğu varsayımına dayanmaktadır. Zamanın geçmesiyle birlikte hayati fonksiyonların düzenlenmesinden sorumlu genler etkinleştirilebilir veya devre dışı bırakılabilir. Zarar veya hata teorileri ise,  ortamın hücrelerimiz üzerindeki etkisini sorumlu tutar ve hücreler giderek oluşan zararı daha az onarabilir hale gelir.  Yukarıdaki faktörler, genetik özelliklere rağmen cilt yaşlanmasında önemli bir rol oynamaktadır: Birkaç genin uzun ömürlülükle bağlantılı olduğu görülmektedir  ve gen varyasyonları, cilt dahil tüm yaşlanma süreçlerinde önemli rol oynayan bazı proteinlerdeki değişikliklere neden olmaktadır. Tüm bunlara ilişkin en değerli veri, gençlik proteinlerinin keşfi ve uzun ömürlülüğün belirlenmesinde oynadıkları roldür. Bu proteinler, detoks ve cildin doğal olarak kendi kendini yenilemesini sağlayan birçok reaksiyonda yer alır ve optimum hücre fonksiyonunun geri kazanılmasına yardımcı olur.

AMAÇ

75.15 serisi, formüllerinde kullanılan pistacia lentiscus reçine kristallerinden elde edilen değerli aktif bileşen ile, yaşlanmay savaşan, cildi gençleştirmeye yardımcı olan yeni bir yaşlanma karşıtı stratejiyi temsil eder. Yüz hatlarını toparlama etkisi ile cilde yoğun ve sıkı bir görünüm kazandırmaya yardımcıdır. Cildin daha genç görünmesine ve yüz hatlarını yeniden şekillendirmeye yardımcı olur.

KİMLER İÇİN UYGUN ?
  • Tüm olgun ciltler için.
  • Cilt yaşlanması ile daha kuvvetli mücadele etmek isteyenler için.
  • Daha genç gözükmek ve gençliğe yatırım yapmak isteyenler için.
  • Yıl boyu bakımlar için.
AKTİF İÇERİKLER

Yeşil teknoloji ve kritik bir CO2 ekstraksiyon yöntemi kullanılarak pistacia lentiscus reçine kristallerinden elde edilen aktif madde, fibroblastlardaki gençlik proteinlerini (Klotho) uyarır. Germe etkisi sayesinde yüz hatlarını yeniden şekillendirir ve cildin yenilenmiş ve sıkı bir görünüme kavuşmasını sağlar.

  • Kahverengi Algler: Kahverengi Algler 1H01 enzimini uyarır. Bu enzim yeni anti-oksidanların, yatıştırıcı elementlerin ve kolajenin üretimini katalize eder ve kılcal damarlar tarafından salınan hemoglobinin yeniden emilmesine izin verir. Ayrıca göz altındaki ince çizgileri ve torbaları, azaltan ve koyu renkleri aydınlatan olağanüstü bir yaşlanma karşıtı etkiye sahiptir.
  • Passion Çiçeği: Omega 6 açısından zengindir, mat efektli, yumuşak bir cilt için maksimum düzeyde antioksidan ve besleyici etkiye sahiptir.
  • Peygamberçiçeği: Asteraceae familyasına ait ve Asya, Kuzey Amerika ve A vrupa’ya özgü yıl boyu var olan otsu bir bit kidir. Su bariyeri oluşturma özelliği sayesinde cilde esneklik kazandıran ve nemlendiren özelliklere sahiptir.
  • Ametist: Silika açısından zengin, Manganez (fizyolojik hücre aktivitesine yardımcı olan bir eser element) sayesinde koyu mor renk tonu olan bir mineraldir. Cildi nemlendirir ve cilt rengini düzenler. Antik efsanelere göre; en sevilen Kuvars çeşitlerinden mücevher ve lüks ürünler yapmak için en çok kullanılan değerli taşlardan biri olarak bilinir. Ametistin zihin üzerinde sakinleştirici bir etkiye sahip olduğu da betimlenir ve vücuda huzur, denge ve uyum getirmeye yardımcı olur.
 
SERİNİN ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLERİ
KOZMETOLOJİNİN ÜST SINIRI

Gençlik proteinlerini uyarması sayesinde, cildin yaşlanmayla mücadelesine yardımcı olan, cildin yoğunluğunu ve sıkılığını geri kazandıran, doğadan gelen aktif bileşenlerin mükemmel bir sinerjisi.

KRİSTALLERİN GÜCÜ

75.15 serisi formüllerinde kullanılan Pistacia lentiscus reçine kristallerinden yapılan değerli aktif bileşen, cildin anında yoğunluğunu geri kazanması ve yeniden şekillenmesine yardımcı olmak için için fibroblastlardaki Klotho proteininin sentezini teşvik eder.

MÜKEMMEL SİNERJİ

75.15 formülü, cildin yaşlanma etkilerini azaltmak için eşsiz çözümler sunan yeni nesil bir kozmetik serisi oluşturmak amacıyla seçilen her etken bileşenle mükemmel bir güzellik sinerjisi oluşturur.

 

Ürün Çeşitliliği
Tanıtım ve Satış Noktaları
İletişim Hattı
Canlı Destek