Sinecell Serisi

YENİ BİR VÜCUT SELÜLİT ZAYIFLATAN SERİ

Uzun zamanlardan beri, stresin selülit oluşumuna neden olan etkenlerden biri olduğu bilinen bir gerçektir. Günümüzde artık stresin selülit, lokal yağlanma ve genel olarak cilt problemleri üzerinde doğrudan etkisi olduğu kanıtlanmıştır! Biz de bu bilgiden yola çıkarak, yoğun bir şekilde yaşayan, kendilerine ve sağlıklarına ayıracak zamanı olmayan ama aynı zamanda kendilerine bakmak isteyen, çok yoğun insanlar için özel olarak tasarlanmış bir vücut bakım serisi olan SINECELL’i yarattık! .Artık vücudu inceltmek ve yeniden şekillendirmek, selülitin hoş olmayan görünümüne karşı koymak ve aynı zamanda yoğun bir yaşam tarzının vücut üzerindeki istenmeyen etkilerini nötralize etmeye yardımcı olmak mümkün. Araştırmalar gösteriyor ki; aile ,arkadaşlar ve iş hayatının zorlukları ile yoğun geçen hayatlarımız nedeni ile, beslenme alışkanlıklarımızı değiştirsek bile, geleneksel kozmetik uygulamalar yeterli olmayabiliyor. Çünkü stresli bir durumda vücut, yüksek oranda kortizol (stres hormonu) üreterek tepki verir ve bu lipogenez üretimini azaltarak dokularda yağ birikmesine ve ödem oluşmasına sebebiyet verebilir. Sıklıkla, kozmetik ürünlerin aktif bileşenleri bu durumu kısmen önlemeye yardımcıdır.

Geleneksel kozmetiklerin limitlerinin yanı sıra, Vagheggi’ nin yeni vücut selülit * görünümü azaltan etkiye sahip serisi SINECELL, iki benzersiz yosun özünün kullanılmasıyla selülitin hoş olmayan görünümüne karşı yenilikçi bir çözüm sunar. Polysiphonia Brodiei’den gelen kırmızı alg özü, stresin cilt üzerindeki yıkıcı etkileriyle mücadele ederken corallinaceae ailesinden gelen jania rubens yosununun özü, dokulara yeni bir denge getirerek selülitin yol açtığı ‘portakal kabuğu’ görünümü ile mücadele ediyor. Saflaştırılmış probiyotikler cilde gerekli besinleri sağlar ve dokulardaki geri dönüşümü aktive ederek cilt problemlerine ve kötü görünüme neden olan, dokularda yüksek miktarda bulunan atıkların imha edilmesine yardımcı olur. İçerdiği Kafein, organik iyot ve Phyllacanta Fibrosa ve Quercia Marina’nın alg ekstraktı ile inceltici ve ödem atıcı etkisi arttırılmıştır. Sinecell ürünleri deniz ekosistemini bozmadan, sürdürülebilir kalkınma prensiplerine uygun olarak üretilmiştir.

AMAÇ

SINECELL serisi, selülit ve yağlanma ile profesyonel ve etkili bir şekilde mücadele etmek için uzun zamandır beklenen çözüme yardımcıdır. Aktif bir yaşam tarzına uyumlu, formda kalmaya yardımcı yeni nesil, profesyonel ve evde bakım uygulamaları içerir.

KİMLER İÇİN UYGUN?

Vücutlarında inceltici ve şekillendirici etkiye ihtiyaç duyan, selülitin istenmeyen görünümü ile mücadele etmek isteyen, yoğun ve stresli yaşantılarının cilt üzerindeki olumsuz etkilerini önlemek isteyenler içindir.

AKTİF İÇERİKLER
  • Probiyotikler: Saflaştırılmış probiyotikler cilt mikrobiyomları besleyiciliği ile devrim niteliğindedir. Cilde gerekli besleyici maddeleri sağlar, doku geri dönüşümünü aktive eder ve bu sayede cilt estetiğini olumsuz etkileyen atık maddelerin elimine edilme işleminin aktive edilmesine yardımcı olur. Stres ve çevresel faktörlerden korurken cildin yenilenmesine ve dengelenmesine katkıda bulunur.
  • Kafein: Kafein, bitkisel nimetlerden biridir. Lipolitik ve drenaj özelliklere sahiptir, su tutulumunu azaltır ve vücutta durağan halde bulunan sıvıların atılmasında katkıda bulunur.
  • Quercia Marina (Bladder Wack): Bladader Wrack olarak da bilinen Fucus vesiculosus, Kuzey Yarımkürenin ılıman ve soğuk iklimli deniz kıyılarında bulunan kahverengi bir algdir. Yüksek iyot içeriği, metabolizmanın enerjisini artıran ve etkinliğini sağlayan vazgeçilmez bir unsurdur. Kozmetolojide, Fucus ekstraktındaki aljinatların nemlendirici ve koruyucu özelliği sayesinde yağ dokularını şekillendirme ve bu dokuların inceltici özellikleri için kullanılır.
  • Organik İyot (patentli molekül): Dolaşımı en üst düzeye çıkarmak için vazgeçilmez vazoaktif molekülleri serbest bırakan hücre uyarımını destekler. Bu da dokulardaki yağ tüketimini stimule ederek selülitin neden olduğu görünütüyü azalmaya yardımcı olur. Bu yeniden kristalleştirme ile saflaştırılan ve dolayısıyla tamamen serbest iyot içermeyen, suda çözünür patentli bir moleküldür. Günlük olarak emilen iyot miktarı, kandaki iyot seviyelerini değiştirmeden cilt üzerindeki hoş olmayan görünümün iyileşmesine yardımcı olur.
  • Kırmızı Jania: Corallinaceae familyasından gelen nadir, kalsifik kırmızı algler, deniz ekosistemlerine saygılı bir programa göre tanımlanmış fotobiyoreaktörlerde yetiştirilir. Depolanmış yağ tüketimini ve fibroblastlarda kolajen sentezini destekler. Yeni selülit oluşumunu önlemek için yağ dokularının genişlemesini engeller.
  • Polisiphonia Brodiei: Hızlı ve stresli yaşam koşullarımız vücudun, kortizol hormonlarının ve LDAP proteinlerinin aşırı üretilmesine neden olur ve bu da yağ yakımını sağlayan en temel ve vazgeçil mez HLS aktivitesini azaltan yağ ayrıştırıcı etkiyi azaltır.
  • Kırmızı Algler: Polysiphonia Brodiei, hızlı ve stresli yaşam koşullarımıza rağmen yağ tüketiminin uyarılmasıyla sonuçlanan LDAP molekülünü inhibe eder. Nihai sonuç olarak vücut profilinde incelmeye yardımcı olduğu gözlemlenir.
  • Lespedeza Capitata: Kuzey Amerika’da, Çin, Japonya ve Hindistan’da bulunan çok eski bir fabaceae bitkisi (baklagil) dir. Kılcal duvarları güçlendiren ve aşırı sıvı drenajını aktive eden flavonoidler ve tanenler açısından zengindir.
  • Ulva Lactuca: Ulvaceae familyasından, Akdeniz’de veya soğuk / ılıman okyanuslarda yaygın olarak bulunan parlak yeşil renkte alglerdir. Mineral tuzları ve oligoelementler, özellikle kalsiyum ve magnezyum açısından çok zengindir, Ayrıca elastine benzer 8 esansiyel aminoasit ve protein içerir. Metabolizmayı ve dolaşımı uyararak,dokulardaki aşırı yağların ortadan kaldırılmasına yardımcıdır. Aynı zamanda cilt üzerinde yeniden yapılanma sağlanması için fibroblast aktivitesini de uyarır.
Ürün Çeşitliliği
Tanıtım ve Satış Noktaları
İletişim Hattı
Canlı Destek