Hakkımızda

Nurederm Kozmetik Sağlık Ürünleri AŞ. kendi konularında sektörün başarılı ekip liderlerinin bir araya gelmesiyle 2011 yılında kurulmuştur.

Deneyimlerini ve bilgilerini paylaşmayı seven, güzel yürekli insanlardan oluşan, işini severek yapan, yeniliklerin ve kalitenin adresi olmayı hedefleyen bir girişimdir.

Sektörün mutfağından gelen birikimi ve deneyimlenmiş teknolojileri sahiplenen şirket anlayışı ile müşterilerine çözüm ortağı olabilmeyi başarmıştır.

MİSYONUMUZ; Güzelliğe adanmış yolda, güzel olmayı ve güzel kalabilmeyi hedefleyen müşterilerimizin bizden beklentilerine en kaliteli, en doğru, en güvenilir yöntemlerle hizmet vermektir.

VİZYONUMUZ; Uluslararası yönergelerle belirlenmiş, tüm kural ve kaidelere göre hareket eden şirket yapısı ile güvenin adresi olmaktır. En iyiye, en doğru ve en güvenli yollardan ulaşmayı hedefleyen anlayışımızın destekçisi olduğunuz için saygılarımızı ve sevgilerimizi sunuyoruz.

NUREDERM Kozmetik bilimsel kökenli yeni yaklaşımları yakından takip ederek, Türkiye’yi yeniliklerle buluşturmuş, kaliteli hizmet ve istikrar anlayışını benimsemiş, eğitim odaklı bir hizmeti benimsemiştir.

Nurederm Kozmetik, yurtdışından ithal ettiği farklı ürün gamları ile hastane, hekim, muayenehane, güzellik salonu, kanalında çalışmaktadır. Tüm dünyadan seçkin markaların Türkiye distiribütörlüğünü yapmaktadır.