Hakkımızda

Nurederm Kozmetik Sağlık Ürünleri Şirketi kendi konularında sektörün başarılı ekip liderlerinin bir araya gelmesiyle 2011 yılında kurulmuştur.

Deneyimlerini ve bilgilerini paylaşmayı seven, güzel yürekli insanlardan oluşan, işini severek yapan, yeniliklerin ve kalitenin adresi olmayı hedefleyen bir girişimdir.

Sektörün mutfağından gelen birikimi ve deneyimlenmiş teknolojileri sahiplenen şirket anlayışı ile müşterileri- ne çözüm ortağı olabilmeyi başarmıştır.

MİSYONUMUZ; Güzelliğe adanmış yolda, güzel olmayı ve güzel kalabilmeyi hedefleyen müşterilerimizin bizden beklentilerine en kaliteli, en doğru, en güvenilir yöntemlerle hizmet vermektir.

VİZYONUMUZ; Uluslararası yönergelerle belirlenmiş, tüm kural ve kaidelere göre hareket eden şirket yapısı ile güvenin adresi olmaktır. En iyiye, en doğru ve en güvenli yollardan ulaşmayı hedefleyen anlayışımızın destekçisi olduğunuz için saygılarımızı ve sevgilerimizi sunuyoruz.

NUREDERM Kozmetik bilimsel kökenli yeni yaklaşımları yakından takip ederek, Türkiye’yi yeniliklerle buluşturmuş, kaliteli hizmet ve istikrar anlayışını benimsemiş, eğitim odaklı bir şirket olarak sektörde hizmet vermektedir.

Nurederm Kozmetik, yurtdışından ithal ettiği 8 farklı ürün gamı ile hastane, hekim, muayenehane, güzellik salonu, kanalında çalışmaktadır. Tüm dünyadan seçkin markaların Türkiye distiribütörlüğünü yapmaktadır.

Bünyesinde bulunan tüm ürün gamlarında eğitim ilkesini benimsemiş olan firmamız, çözüm ve sonuç odaklı ürün gamları ile, müşteri memnuniyetinin en üst düzeyde tutmayı planlamış ve tüm yapılanmasını bunun üzerine şekillendirmiştir.

Yurtiçi ve yurtdışı eğitimler, lansmanlar, workshoplar ve kongrelerle desteklediğimiz iş ortaklarımıza ürün ve marka bilgisi konusunda üst düzey hizmet anlayışı ile ilerlemeyi sürdürüyoruz.

Ürün Çeşitliliği
Tanıtım ve Satış Noktaları
İletişim Hattı
Canlı Destek